Callback Lim10Ata\Flatix\xfwidgets::gethtml is invalid (error_invalid_class).

Thief Simulator 2 Torrent Oyun İndir

Lilith

Moderator
bxg4b96.jpg

Thief Simulator 2

"Thief Simulator 2," sizleri değerli eşyalar, pahalı arabalar ve hışırdayan banknotlarla dolu bir dünyaya götürecek, ancak bu dünyada başarılı olmanız için hırsızlık işine dair birçok detayı öğrenmeniz gerekecek. Unutmayın, bir hırsızın ticareti çocuk oyuncağı değildir. Başlangıçta küçük hırsızlıklarla pratik yaparak işe başlayacaksınız. Zaman içinde daha riskli ve daha kârlı işlere erişebilmek için deneyim kazanmanız gerekecek. Hemen Thief Simulator 2 Torrent indirebilirsiniz.

Seviyeleri geçerek ve yeni becerileri açarak, yeni olasılıkları kilitleyebilirsiniz. Aynı zamanda gelişmiş ekipmanlar edinerek ticaretinizin araçlarını geliştirebilirsiniz. Bu araçlar arasında bir levye, dürbün ve güvenlik sistemlerini hacklemek için bir dizüstü bilgisayar gibi kullanışlı ekipmanlar bulunmaktadır.

"Thief Simulator 2"nin yaratıcıları, para, değerli eşyalar ve diğer öğeleri çalabileceğiniz evler, bankalar, restoranlar ve diğer özel mekanlar oluşturmuşlardır. Ancak bu yerlere girmeden önce dikkatli bir şekilde çevreyi gözden geçirin. Binanın boş olduğu saatleri, kiracıların veya çalışanların programlarını öğrenin. Ardından stratejinizi hazırlayın ve işe başlama zamanı gelir.

Hızlı ve verimli olmaya odaklanın. Sınırlı bir zamanınız var, bu nedenle neyi çalacağınızı ve neyi bırakacağınızı hızla değerlendirmeniz gerekecektir. Baskı altında nasıl tepki vereceğinizi düşünün; panik yapmak yerine sakin kalın.

Evleri soymakla birlikte, araba hırsızlığı da unutmayın. Küçük aile sedanlarıyla başlayarak ustalığınızı geliştirerek en şık spor arabalarını çalma yeteneğine ulaşabilirsiniz.

Gözlerinizi çevrenizde tutmayı unutmayın. En iyi plan bile suya düşebilir ve yerel polis sizi yakalamak için fırsat kollayabilir. Yakalanmaktan kaçının ve kolluk kuvvetlerinden her zaman bir adım önde olmaya çalışın.

Geliştirici: CookieDev
Crack: RUNE
Boyut: 6.1 GB

SİSTEM GEREKSİNİMİ

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i3-6100 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 960 or equivalent
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan