Callback Lim10Ata\Flatix\xfwidgets::gethtml is invalid (error_invalid_class).

Baldur's Gate 3 Torrent Oyun İndir

Lilith

Moderator
l2citd8.jpg

Baldur's Gate 3

Partinizi toplayın ve İhmal Edilmiş Diyarlar'da bir arkadaşlık ve ihanet hikayesine, fedakarlık ve hayatta kalma mücadelesine, ve mutlak gücün cazibesine dönün.

Kafanızın içine yerleştirilmiş bir Zihin Canavarı parazitinden kaynaklanan gizemli yetenekler uyanıyor. Direnin ve karanlığı kendi silahınıza dönüştürün. Veya bozulmaya teslim olun ve en büyük kötü olun.

Divinity: Original Sin 2'nin yaratıcılarından, Dungeons & Dragons dünyasında geçen bir sonraki nesil bir rol yapma oyunu geliyor.

D&D Oyuncu Kılavuzu'ndan gelen 12 sınıf ve 11 ırktan seçim yapın ve kendi kimliğinizi oluşturun veya el yapımı bir arka plana sahip bir Köken kahramanı olarak oynayın. Veya benzersiz mekaniklere ve hikayeye sahip tamamen özelleştirilebilir bir Köken kahramanı olan Karanlık İstek olarak içsel bozulmanızla mücadele edin. Kim olmayı seçerseniz seçin, İhmal Edilmiş Diyarlar ve ötesinde macera, ganimet, savaş ve romantizmle dolu yolculuğunuza çıkın. Partinizi toplayın. En fazla dört kişilik bir grup olarak çevrimiçi maceraya atılın.

Geliştirici: Larian Studios
Crack: P2P
Boyut: 129.90 GB

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel I5 4690 / AMD FX 8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / RX 480 (4GB+ of VRAM)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 150 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i7 8700K / AMD r5 3600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia 2060 Super / RX 5700 XT (8GB+ of VRAM)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 150 GB kullanılabilir alan

TORRENT INDIR​