Callback Lim10Ata\Flatix\xfwidgets::gethtml is invalid (error_invalid_class).

19Xx Biteko Source,Serverfiles,Pus,Anticheat,Panel,Database Hepsi Içinde!

biteko

New member
Resimler malesef bulunmuyor ama ufak bir userımızın çektiği videoyu alt bölümde bulabilirsiniz.
- Serverla ilgili sorunlar hatalardan Ne?

Csw hatası vardı Taş kesilmiyordu tabiki editlenebilir artık kaynak kodları sitemizde dahil bulabilirsiniz.
Krallık sorunu Karşı tarafa pelerin gözükmüyordu buda mevcuttur forumumuzda
Moradon gatelerde server'a göre editlemiştim diye hatırlıyorum ardream zone vardı galiba denersiniz.
25xx'e geçiş yaptığımız için bu tür sorunlarla uğraşmak istemedim Editlenip derlenip güzel bir hale getirilebilir.
- İçerisinde neler var?

Koruma sistemi olarak Dll injected, anticheat vb. Birçok özellik mevcuttur.
Oyuna giriş yaptıktan sonra Hile,Hack,Macro vb. Benzeri program veya yazınızda aniden oyundan atar ve hile algılandı hatası ile karşılaşırsınız.

İndirme linki

xman06

New member
Resimler malesef bulunmuyor ama ufak bir userımızın çektiği videoyu alt bölümde bulabilirsiniz.
- Serverla ilgili sorunlar hatalardan Ne?

Csw hatası vardı Taş kesilmiyordu tabiki editlenebilir artık kaynak kodları sitemizde dahil bulabilirsiniz.
Krallık sorunu Karşı tarafa pelerin gözükmüyordu buda mevcuttur forumumuzda
Moradon gatelerde server'a göre editlemiştim diye hatırlıyorum ardream zone vardı galiba denersiniz.
25xx'e geçiş yaptığımız için bu tür sorunlarla uğraşmak istemedim Editlenip derlenip güzel bir hale getirilebilir.
- İçerisinde neler var?

Koruma sistemi olarak Dll injected, anticheat vb. Birçok özellik mevcuttur.
Oyuna giriş yaptıktan sonra Hile,Hack,Macro vb. Benzeri program veya yazınızda aniden oyundan atar ve hile algılandı hatası ile karşılaşırsınız.

İndirme linki
teşekkür ederim bir bakayim